Przeskocz do treści

Polityka prywatności

1. Zbieranie informacji

Korzystanie z portalu jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji, jeśli jednak zarejestrujesz się to będziemy musieli zebrać dane obejmujące imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Dodatkowo, serwis w sposób automatyczny gromadzi dane na temat komputera i przeglądarki z jakiej korzystasz. W tych informacjach znajduje się również adres IP, sprzęt i wersja oprogramowania. Niektóre z tych informacji są wykorzystywane aby zapobiec atakom hakerskim na naszą stronę.

2. Jak wykorzystujemy informacje

Niektóre ze zgromadzonych informacji są wykorzystywane do dopasowania serwisu wedle Twoich oczekiwań, poprawy jego działania oraz tworzenia spersonalizowanych reklam.

Możemy również skontaktować się z Tobą w przypadku organizowania konkursu, ankiety lub promocji.

3. Przechowywanie informacji

Zebrane informacje są przechowywane tylko i wyłącznie na naszych serwerach. Nie sprzedajemy ich ani nie powierzamy osobom do tego nie przeznaczonych, które mają świadomość jakie są ważne.

4. Pliki Cookie

Nasz portal wykorzystuje pliki cookie celem poprawy jakości dostępu do strony oraz zidentyfikowania ilości odwiedzin, celem zebrania informacji o stałych czytelnikach.

5. Usunięcie danych

Każdy użytkownik ma prawo do usunięcia swojego konta a także wypisania się z newslettera. W przypadku wyrażenia takiej chęci prosimy o kontakt na : admin @ nwlaa.org. Każda wiadomość email wysłana z newslettera posiada odnośnik umożliwiający wyrejestrowanie się z niego.